2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Ursynów
Dodane 21 maja 2024

Perfect Look Clinic - poszukiwany Kosmetolog

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Perfect Look Clinic poszukuje kosmetologów na cały etat do Salonu w Warszawie na Ursynowie.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie

  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • wstawianie relacji na FB i IG

  • kreatywność w zwiększaniu sprzedaży i promocji salonu

  • samodzielność w działaniu

  • polecanie i sprzedaż usług

  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt, dbałość o urządzenia

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie w branży

  • wysoka kultura osobista

  • dbałość o estetykę, miła aparycja

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy również w wybrane soboty

  • zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy

  • umiejętności związane z medycyną estetyczną, potwierdzone certyfikatem, będą mile widziane

Oferujemy:

  • dowolna forma zatrudnienia po okresie próbnym

  • umowa zlecenie przez okres próbny (3 miesiące)

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

  • pracę na najnowszych sprzętach

  • pakiet szkoleń

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku

Salon jest siecią franczyzową. Wymagana szkoła kosmetyczna, wynagrodzenie podstawa + prowizja ze sprzedaży, system zmianowy. CV wysyłać na podany adres e- maila lub wysłać nam prywatna wiadomości tutaj.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 885353322