2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Małopolskie
  5. Franczyza / Własna firma - Nowy Sącz
Dodane 10 kwietnia 2024

Partner ORLEN w ruchu - Nowy Sącz

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Czym jest ORLEN w ruchu? To nowa sieć punktów sprzedaży detalicznej w formacie pawilonów handlowych i lokali, otwieranych w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Powstaje na bazie punktów RUCH i zupełnie nowych lokalizacji. W ofercie mamy towary impulsowe m.in artykuły spożywcze, kanapki, dania gotowe, kawę z ekspresu, wyroby tytoniowe, prasę, bilety, doładowania oraz usługi Lotto i ORLEN Paczka – Klient może nadać lub odebrać paczkę w sklepie

Co wyróżnia naszą ofertę?

  • Otrzymujesz sklep wraz z kompletnym wyposażeniem i towarem

  • Pokrywamy miesięczne koszty eksploatacyjne, takie jak czynsz i media

  • Gwarantujemy wynagrodzenie stałe oraz premie i prowizje

  • U nas nie ma ukrytych kosztów oraz wkładu finansowego na start!

Dodatkowo otrzymujesz:

  • Wsparcie marketingowe i akcje promocyjne

  • Szkolenie i wsparcie Menadżera Sprzedaży

  • Stabilną współpracę w oparciu o prowadzenie działalności (możesz ją założyć na końcowym etapie rozmów)

  • Możliwość rozwoju – objęcie kolejnych sklepów, rozwój w strukturach firmy

Dla kogo jest ten biznes?

  • Chcesz prowadzić własny biznes albo już go posiadasz i szukasz nowych wyzwań

  • Wiesz na czym polega praca w sprzedaży i aktywna sprzedaż

  • Lubisz kontakt z klientem, potrafisz budować relacje z klientami

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży

Główne obowiązki w sklepie ORLEN w ruchu:

  • Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy

  • Profesjonalna obsługa klientów

  • Aktywna sprzedaż towarów oraz realizacja planów sprzedażowych

  • Obsługa kasy fiskalnej, kolektury Lotto

  • Dbanie o sklep oraz ekspozycje towaru

Wyślij nam swoją aplikację i poprowadź sklep pod marką ORLEN w ruchu!

Obejrzyj nasz film: www.youtube.com/watch?v=VjpU6TjIZNQ

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 910769898