2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Wawer
Dodane 19 kwietnia 2024

Pakowanie zamówień internetowych - WARSZAWA WAWER - Magia Kuchni

Wynagrodzenie

28,90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

MAGIA KUCHNI

www.magiakuchni.com

Jesteśmy importerem i dystrybutorem produktów spożywczych niezbędnych do przygotowania potraw z różnych zakątków całego świata.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Picker-Packer (Pakowacz)

Praca na terenie Warszawy - firma znajduje się WAŁ MIEDZESZYŃSKI 262/A2

Twój zakres obowiązków:

  • Kompletowanie i pakowanie zamówień internetowych

  • układanie towaru na regały

Nasze wymagania:

  • Motywacja i chęci do pracy

  • Przyjazne usposobienie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Skupienie i koncentracja

  • Książeczka sanepidowska lub brak przeciwwskazań do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie ( dla najlepszych umowa o pracę)

  • Stabilne warunki pracy i możliwość rozwoju ( wszystko zależy od Ciebie)

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 lub 7-15

  • Pracę w fajnym młodym zespole

  • zdobywanie wiedzy o produktach spożywczych i nie tylko

  • wdrożenie na dane stanowisko- automatyzacja

  • przyjazdne warunki pracy

CV z numerem telefonu proszę przesyłać poprzez OLX.

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 712602114