2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Wejherowo-Nanice
Dodane 03 kwietnia 2024

Pakowanie paczek, praca na magazynie, wysyłka zamówień

Lokalizacja

Wejherowo-Nanice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma MIROPAK w związku z rozwojem sprzedaży internetowej poszukuje dynamicznego, pełnego polotu oraz energii PRACOWNIKA

 Opis stanowiska:

  • prace magazynowe,

  • przyjmowanie dostaw,

  • przygotowanie wysyłek paletowych (formowanie palet do 600 kg),

  • pakowanie paczek na podstawie zamówień (przedział wagowy 10 do 30 kg)

  • dostarczanie zamówień do Klientów,

  • pomoc w bieżącej obsłudze Klienta,

  • prace porządkowe.

 Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,

  • komunikatywność,

  • stan zdrowia i siła pozwalająca na pracę fizyczną,

  • szybkie przyswajanie informacji,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • uczciwość, zaangażowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • ciekawa, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w miłym gronie i przyjaznej atmosferze,

  • umowa zlecenie - po okresie próbnym możliwa umowa o pracę,

  • praca w ustalonych godzinach między 8, a 16 (poniedziałek - piątek),

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem OLX lub kontakt telefoniczny 73*******11

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Wejherowo-Nanice,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo-Nanice
ID: 909201655