2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Kokoszki
Dodane 26 kwietnia 2024

Pakowacz w magazynie

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

W związku z szybkim rozwojem firmy do naszego oddziału w Gdańsku poszukujemy 6 osób na stanowisko:

Pakowacz

Nasze wymagania:

·         znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

·         zmiana 07.00 -15.00 + możliwa praca w weekendy

·         zmiana 14.00 – 22.00 + możliwa praca w weekendy

Zakres obowiązków:

·         pakowanie, sortowanie, liczenie, przekładanie, sprawdzenie jakości towaru przed pakowaniem

 Oferujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Stawka 4600 zł brutto

·         Karta posiłkowa 150 zł miesięcznie

·         Prywatna opieka medyczna

·         Karta Multisport

·         Możliwość uzyskania uprawnień UDT  I WJO

·         Imprezy integracyjne

·         Miła atmosfera na magazynie

·         Szkolenie wstępne/stanowiskowe oraz odzież robocza

·         W pełni wyposażona kuchnia (kawa i herbata)

-          Owoce.

 Miejsce pracy Gdańsk, ul. Bysewska 42

Zapraszamy do wysyłania CV na adres e-mail

Informacje o firmie

Pos Service Holland to międzynarodowa firma działająca od 1992 roku, która prowadzi hurtową sprzedaż rozruszników i alternatorów. Posiada oddziały w Holandii, Francji, Hiszpanii, Polsce, Ukrainie, Chinach i na Tajwanie.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 818188527