2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Sokołów Podlaski
Dodane 16 kwietnia 2024

Pakowacz paczek do sklepu internetowego kompletowanie zamówień

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się sprzedażą internetową poszukuje Pracownika Na Stanowisko : Pakowacz

Zakres Obowiązków :

  • Przyjmowanie Dostaw i kontrola ilości i jakości

  • Rozładunek Dostaw na regały wg. lokalizacji na magazynie

  • Szykowanie Produktów do wysyłki

  • Drobne Prace Magazynowe - zabezpieczenie, sprawdzenie jakości produktów do pakowania

  • Pakowanie Produktów

  • Dbałość o porządek w miejscu pracy oraz na magazynie

Wymagania:

  • CHĘĆ DO PRACY

  • Dyspozycyjność

  • Komunikatywność

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Bardzo Dobra organizacja Pracy

  • Samodzielność

Oferujemy: Praca od Pon - Pt ( w soboty jeżeli jest dużo zamówień)

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe

Pracę w miłej atmosferze

UMOWA ZLECENIE (w przyszłości możliwość podjęcia współpracy na podstawie umowy o prace)

Liczne rabaty na asortyment w naszej hurtowni

Uwaga! Jeżeli ogłoszenie jest widoczne to znaczy, że jest aktualne.

Informujemy ponadto, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jeśli jesteś Osobą zaangażowaną samodzielną do wykonywania przekazanych obowiązków w pracy .

Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem Proszę o dołączenie wymaganej klauzuli. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 843419025