2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Lipno
Dodane 11 kwietnia 2024

Pakowacz magazynier stacja demontażu pojazdów

Lokalizacja

Lipno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW ZATRUDNI PAKOWACZA MAGAZYNIERA

Jeśli szukasz stabilnej pracy w branży motoryzacyjnej, dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- pracę w nowoczesnym i bezpiecznym magazynie

- miłą atmosferę i wsparcie kolegów

Oczekujemy:

- dyspozycyjności i sumienności

- znajomości obsługi komputera i urządzeń magazynowych

- umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie, sortowanie i pakowanie części samochodowych

- sprawdzanie stanu i jakości towaru

- kompletowanie zamówień i przygotowywanie wysyłek

- dbanie o porządek i ład w magazynie

- współpraca z innymi działami firmy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

lub kontakt telefoniczny pod numerem 69*****77

Stacja Demontażu Pojazdów

Lipno Borek 14A

87-600 Lipno

Lokalizacja

Lipno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lipno
ID: 895830483