2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Pabianice
Marcin
Dodane 26 kwietnia 2024

|Pabianice - Praca dla Magazyniera od zaraz! Umowa o pracę - APLIKUJ!

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla jednego z naszych klientów zajmujących się produkcją oświetlenia poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki:

- przygotowywanie towaru do wysyłki;

- kompletacja zamówień;

- przyjmowanie dostaw;

- obsługa systemu magazynowego;

- wprowadzanie danych.

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku magazynowym.

- sumienności i dokładności w pracy;

- gotowości do pracy na 3-zmiany (6-14, 14-22 i 22-6) w systemie 4-brygadowym (2 dni pracy, 2 dni wolne)

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta;

- podstawę wynagrodzenie 4300-4500 zł brutto miesięcznie;

- dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym (20% podstawy wynagrodzenia ok. 900 zł brutto);

- dodatek stażowy;

- bezpłatną prywatną opiekę medyczną;

- dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej;

- kartę multisport z dofinansowaniem 50% przez pracodawcę;

- szansę rozwoju zawodowego poprzez szeroki pakiet szkoleń ;

- nagrody dla pracowników - za swoje zaangażowanie i pomysły ulepszające pracę możesz otrzymać nagrody;

- program poleceń pracowniczych;

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, koniecznie wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń 73*******08

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 912980027