2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Podlaskie
  6. Grafika - Białystok
  7. Grafika - Bacieczki
Dodane 11 kwietnia 2024

Osobę do wystawiania ofert na portalach sprzedażowych i aukcyjncych

Wynagrodzenie

4 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Bacieczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Podlasiak Sp. K. zajmująca się sprzedażą hurtową oraz detaliczną, zatrudni osobę do obsługi porali sprzedażowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko dające możliwość rozwoju,

  • przyjazną atmosferę i nowoczesne biuro,

  • pracę w godzinach 7-15 lub 8-16 od poniedziałku do piątku,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • ubezpieczenie NNW.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości programu Photoshop, Baselinker

  • znajomość rynku e-commerce,

  • znajomość platform: Allegro, Empik, Erli,

  • sumienności, dokładności i zaangażowania,

  • umiejętności współpracy z innymi osobami w dziale.

Twoje zadania:

  • wystawianie ofert sprzedażowych,

  • obróbka zdjęć produktowych,

  • mile widziana fotografia produktowa.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje CV.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bacieczki
ID: 870457969