2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mieściska
Dodane 03 kwietnia 2024

Osoba do wszechstronnego majsterkowania i opieki nad małą farmą

Lokalizacja

Mieściska

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy zmotywowanej i wszechstronnej osoby, która dołączy do naszego zespołu zajmującego się utrzymaniem małej farmy. Idealny kandydat powinien posiadać szeroki zakres umiejętności, od prac ogrodniczych, przez opiekę nad zwierzętami, aż po naprawy i konserwacje różnych urządzeń i konstrukcji.

Obowiązki:

- Pielęgnacja roślin i utrzymanie terenów zielonych

- Opieka nad zwierzętami, w tym karmienie, czyszczenie i monitorowanie ich zdrowia

- Wykonywanie drobnych napraw i prac konserwacyjnych w obrębie farmy (np. ogrodzenia, budynki gospodarcze, sprzęt)

- Współpraca z pozostałymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania farmy

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy związanej z rolnictwem lub ogrodnictwem będzie dodatkowym atutem

- Podstawowe umiejętności majsterkowania i zdolności manualne

- Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i dobra organizacja pracy

- Zdolność do pracy fizycznej oraz chęć do pracy na świeżym powietrzu w różnych warunkach pogodowych

- Mile widziana podstawowa wiedza o zwierzętach hodowlanych

- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- Pełnoetatowe zatrudnienie

- Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

- Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w przyjaznym, rodzinnej atmosferze

- Pracę w malowniczej lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku

Jeśli kochasz pracę na świeżym powietrzu, masz zmysł do majsterkowania i chciałbyś przyczynić się do rozwoju małej, ale prężnie działającej farmy, czekamy na Twoją aplikację! Prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Mieściska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mieściska
ID: 909137256