2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Psie Pole
Maria Przybyła
Dodane 12 czerwca 2024

order picker w holandii - kompletowanie zamówień - odzież sportowa

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujesz pracy w Holandii? Praca w której dużo się chodzi nie stanowi dla Ciebie problemu? Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym? Możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji na stanowisko pracownika magazynu z odzieżą sportową- zaaplikuj na nasze ogłoszenie!

Nie odpowiada Ci konkretnie ta oferta? Poinformuj o tym konsultanta podczas rozmowy telefonicznej- co tydzień mamy inne oferty pracy- w przypadku każdej są dwie cechy wspólne- szybki proces rekrutacji i wynagrodzenie wypłacane co tydzień!

oferujemy

  • pracę na podstawie holenderskiej umowy o pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad lub Tempo-Team
  • zorganizowane zakwaterowanie oraz dojazd do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • dodatki zmianowe

zadania

Kompletowanie zamówień - odzież i obuwie sportowe:

  • możliwy orderpicking z pracą skanerem ręcznym lub w systemie głosowym (w zależności od lokacji)
  • na części stanowisk- obsługa wózków EPT
  • wydawanie zamówień
  • obsługa zwrotów
  • przygotowanie wysyłek
  • inne prace magazynowe: etykietowanie, pakowanie, utrzymanie porządku

oczekujemy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowości podjęcia pracy jako orderpicker, i dyspozycyjności do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
  • mile widziane posiadanie wcześniejszego doświadczenia w pracy w Holandii lub pracy magazynowej
  • prawo jazdy kat. B jest dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 920149670