2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Kujawsko-pomorskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Grudziądz
Dodane 23 kwietnia 2024

Opieka Nad osobą Starszą/ Zakwaterowanie zapewnione

Wynagrodzenie

3 000 - 3 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Witam Poszukuje opiekunki dla Mamy. Mama jest osobą jeżdżącą na wózku. Wymaga stałej opieki 7 dni w tygodniu. Dla przyszłej opiekunki wyżywienie oraz zakwaterowanie zapewnione. Sklep znajduje się 500m od domu. Wieś położona jest między Grudziądzem a Kwidzynem.

Zakres obowiązków:

-Gotowanie

-sprzątanie

-Kąpanie

-spacery

-pilnowanie brania leków

-robienie zakupów,

-opieka całodobowa

tel : 7.8.1.1.0.7.6.3.0

Wynagrodzenie od 3000zł-3400 zł netto ( na rękę)

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 755207091