2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Sokołów
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator(ka) Wózka Widłowego

Lokalizacja

Sokołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do firmy, która od ponad 50 lat wyznacza kierunek rozwoju logistyki na świecie i sprawdź, jak pracują #Zawodowcy!

Nasz adres to: ul. Sąsiedzka 3, 05-806 Sokołów

Twój zakres obowiązków

Operacje magazynowe – załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózków widłowych

Odbieranie i klasyfikowanie pustych palet

Uzupełnianie dokumentów związanych z przyjęciem i wydaniem towaru

Stała współpraca z zespołem

Nasze wymagania

Uprawnienia UDT II WJO do obsługi wózków wysokiego składowania

Gotowość do pracy zmianowej

Odpowiedzialność, punktualność i dokładność

Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Dofinansowanie do karty MultiSport

Benefity dla dzieci – świąteczne prezenty, kuferek „FM Wita na świecie”

Nagrody jubileuszowe

Wydarzenia integracyjne

Program poleceń pracowniczych – do 2,5 tys. za polecenie kogoś do pracy

Wspierający zespół, który szanuje różnorodność i w którym możesz być sobą

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sokołów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów
ID: 911195463