2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Świętochłowice
Dodane 15 kwietnia 2024

Operatora wózka widłowego i suwnicy - Gliwice lub Świętochłowice

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

GRUPA DELTA TRANS, jeden z największych operatorów logistycznych w kraju, działający na rynku od 33 lat poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego i suwnicy

Kontakt telefoniczny do godz. 16-tej: 60*******16

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek towarów

  • kompletowanie zamówień

  • transport towarów

  • obsługa skanera

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

  • dokładność i sumienność, umiejętność skrupulatnego liczenia

  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu "0"

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • dofinansowanie w programie sportowym do karty Multisport

  • opcja ubezpieczenia grupowego

  • parking dla pracowników

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Delta Trans Transporte Sp.z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w tym dokumencie do celów przyszłej rekrutacji. Moje dane będą przechowywane maksymalnie 3 lata lub do czasu wyrażenia przeze mnie żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 761362057