2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Chorzów
Dodane 11 czerwca 2024

Operator Wózków Jezdniowych - II WJO - I WJO - Chorzów

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Pakiet opieki medycznej finansowanej przez pracodawcę;

  • Pakiet opieki medycznej dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie odpadów przemysłowych z hal produkcyjnych i pozostałych budynków na terenie zakładu.

  • Transport odpadów, pojemników i koszy na odpady po terenie zakładu do wyznaczonych miejsc gromadzenia odpadów.

  • Przygotowanie odpadów do wysyłki (ważenie, zabezpieczanie, pakowanie).

  • Oznakowywanie i opisywanie odpadów, pojemników na odpady.

  • Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych z wykorzystaniem wózka widłowego.

  • Kontrolę sprawności technicznej wózków, pojemników odpadowych oraz pozostałych urządzeń służących do realizacji zadań.

  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscach zbierania i gromadzenia odpadów.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych min. kl. II WJO;

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi maszynami i narzędziami ślusarskimi;

  • Umiejętności organizacji pracy własnej;

  • Dokładność sumienność;

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00);

  • Chęć do pracy i zaangażowanie.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś poprzez:

  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 14:00 pod numerem: 602 707 369

lub

  • przycisk Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 846216923