2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Tychy
Kontakt 725-253-908
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator Wózka Widłowego z UDT-Umowa o Pracę+Duże Benefity/Aplikuj!

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

W miejscowości Tychy mamy dla Ciebie pracę na magazynie operator wózka UDT!

Miejsce Pracy: Tychy

Aplikuj już teraz lub wyślij sms o treści "Tychy UDT" na numer 7-2-5-2-5-3-9-0-8 a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY!

ZYSKASZ:

  • Stawka godzinowa

  • Umowa o pracę tymczasową z naszą Agencją nr 24292 z możliwością przejścia pod zakład

  • Premia miesięczna 300 zł brutto

  • Dofinansowanie do posiłków w wysokości 300 zł brutto

  •  Ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 300 zł brutto

  • Bogata stołówka w posiłki ciepłe i suchy prowiant

  • Benefity dodatkowe możliwość skorzystania z wycieczek firmowych(wyjazd w góry+ 11 klubów) dofinansowanie 120 zł

  • Biblioteka zakładowa z możliwością wypożyczenia książki

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • Dodatki kodeksowe

  • Wzbogacone dodatki weekendowe, uzależnione od systemu pracy (sb-50%, ndz-200%)

  • Praca w systemie 3 zmianowym – od poniedziałku do soboty wyższa stawka i dzień do-odbioru!

Twoje zadania:

  • Obsługa wózka widłowego

  • Praca na magazynie

  • Załadunek i rozładunek

  • Dostarczanie komponentów na produkcję

Dołącz do naszego zespołu !

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 910554548