2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Tychy
Dodane 15 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego z UDT Оператор вилочного навантажувача з UDT

Wynagrodzenie

32 - 32,30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Pracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Шукаємо працівників на посаду: Оператор вилочного навантажувача з UDT

Розташування: Tychy, воєводство śląskie

Ми пропонуємо:

• договір доручення - юридична робота зі страхуванням ZUS;

• тариф 32,00 злотих брутто/год;

• легалізація перебування - виготовляємо Карту побуту на 3 роки;

• допомагаємо знайти житло поблизу роботи;

• запрошуємо чоловіків і жінок.

Завдання:

• експлуатація вилочного навантажувача;

• розміщення товарів на складі в установленому порядку;

• забезпечення правильності ведення складської документації.

Вимоги:

• ліцензії на вилочного навантажувача, видані Управлінням технічної інспекції (UDT - Urząd Dozoru Technicznego);

• старше 18 років.

Детальна інформація за телефоном: +48 662 592 515 / +48 662 592 534

Контакт Viber/WhatsApp за тим же номером телефону: +48 662 592 515 / +48 662 592 534

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator wózka widłowego z UDT

Lokalizacja: Tychy, województwo śląskie

Oferujemy:

• umowa zlecenie – legalna praca z ubezpieczeniem ZUS;

• stawka godzinowa - 32,00zł brutto/h;

• legalizacja pobytu – robimy Kartę Pobytu na 3 lata;

• pomagamy w znalezieniu zakwaterowania blisko pracy;

• zapraszamy mężczyzn oraz kobiety.

Zadania:

• obsługa wózków widłowych;

• składowanie towarów w magazynie zgodnie z ustalonym porządkiem;

• dbanie o dokładność dokumentacji magazynowej.

Wymagania:

• uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT (Urząd Dozoru Technicznego);

• ukończone 18 lat.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: +48 662 592 515 / +48 662 592 534

Kontakt Viber/WhatsApp pod tym samym numerem telefonu: +48 662 592 515 / +48 662 592 534

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 890000888