2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Kleszczów
Dodane 17 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego z UDT - Kleszczów k. Gliwic

Wynagrodzenie

5 500 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cześć, jako reprezentant dużej firmy z zakresu doradztwa personalnego Trenkwalder & Partner (nr cert. 388), poszukuję pracowników od zaraz, na stanowisko: Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

Praca w firmie mieszczącej się w miejscowości: Kleszczów k. Gliwic

Obowiązki:

  • kierowanie wózkiem widłowym na terenie magazynu - wózek boczny i czołowy (wysokość magazynu 8,3 m oraz 6 m),

  • pakowanie, etykietowanie, przygotowywanie wysyłek,

  • rozładunek, załadunek samochodów,

  • dostarczanie surowców do działu produkcji,

  • odbieranie gotowych produktów z wydziału produkcji.

Wymagania:

  • możliwość dojazdu do pracy we własnym zakresie, al. Jana Nowaka Jeziorańskiego, 44-164 Kleszczów, (autobus 57, 692),

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • uprawnienia na wózki widłowe - UDT!

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

  • kwota wynagrodzenia: 5100-5300 zł/brutto (zależne od doświadczenia),

  • dodatek nocny ok. 200 zł brutto miesięcznie,

  • dodatek transportowy 230 zł brutto miesięcznie,

  • możliwość dołączenia do karty sportowej, pakietu medycznego i ubezpieczenia grupowego,,

  • odzież roboczą,

  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • wolne weekendy,

  • opiekuna na okres wdrożenia oraz przyjazną atmosferę,

  • długofalową współpracę,

  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek,

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Kleszczów,

Śląskie

Śląskie, Kleszczów
ID: 912397668