2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pass
Dodane Dzisiaj o 09:06

Operator Wózka Widłowego z UDT

Lokalizacja

Pass

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Do naszej platformy logistycznej w Pass koło Błonia poszukujemy Operatorów Wózków Widłowych z UDT

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku

  • terminowe wynagrodzenie

  • jasno określoną ścieżkę kariery zawodowej,

  • przyjazną atmosferę i wsparcie przełożonych,

  • wdrożenie do pracy w czasie umożliwiającym zrozumienie wszelkich niezbędnych procesów.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • prywatną opiekę medyczną;

  • ubezpieczenie grupowe;

Jakie zadania przed Tobą?

  • wykonywanie operacji magazynowych zgodnie z obowiązującymi procedurami (recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów)

  • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie,

  • raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach i udział w działaniach korygujących,

Co pomoże Ci w realizacji zadań?

  • dyspozycyjność związana z systemem pracy 2 lub 3 zmianowej,

  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • uprawnienia UDT II WJO

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pass,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pass
ID: 904306458