2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Duchnice
Dodane 15 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Duchnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

e-Packman sp. z o.o. jest polską firmą oferującą kompleksowy zakres usług, które obejmują przyjmowanie, przechowywanie, kompletowanie, pakowanie i wysyłkę towarów dla firm sprzedających produkty online.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Operatora wózka widłowego wysokiego składowania

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek towaru w magazynach wysokiego składowania

  • przygotowywanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniami klientów poprzez jego kompletację i pakowanie

  • wykonywanie bieżących zadań związanych z operacjami magazynowymi

  • monitorowanie stanów magazynowych oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie magazynu

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w ciągu kilku dni

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (uprawnienia UDT mile widziane, ale nie obowiązkowe!)

  • język polski w stopniu komunikatywnym

  • chęć i motywacja do pracy

  • gotowość do podjęcia pracy na stałe

Oferujemy:

  • pracę w godzinach 8-17, od poniedziałku do piątku

  • zatrudnienie w preferowanej dla Kandydata formie

  • dofinansowanie do uprawnień UDT

  • odpowiednie przeszkolenie

  • przyjazną atmosferę

Czekamy na Ciebie! Prosimy o aplikacje zawierające CV.

Lokalizacja

Duchnice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Duchnice
ID: 903772611