2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Krzyki
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego w Selsey

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Targowa 2 , Wrocław (okolice Bielan Wrocławskich)

Twoje zadania:

  • Obsługa wózków widłowych wysokiego składu

  • Rozładunek i załadunek palet z samochodów dostawczych

  • Dbanie o aktualizację stanów magazynowych oraz porządek na magazynie

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na wózkach typu Reach Truck na wysokim składzie

  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT II WJO

  • Samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy

  • Chęć stałego zatrudnienia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę od drugiego miesiąca)

  • Atrakcyjny system premiowy (premia regulaminowa, premia frekwencyjna)

  • Dostęp do pakietu benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie na życie)

  • Wolne weekendy

  • Pracę w systemie jednozmianowym 7:00-15:00

  • Darmowy parking

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 911015106