2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Centrum
Dodane 04 kwietnia 2024

operator wózka widłowego (uprawnienia UDT/TDT)

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca od poniedziałku do piątku na terenie portu szczecińskiego w godzinach 7.00-15.00

Dojazd autobusem linii 76 z Bramy Portowej (przy porcie przystanek: Ogrody Portowe) lub pieszo z bramy nr 10 (wjazd do portu na wysokości ul. Bytomskiej 8).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Rozwożenie towaru na magazyn chłodniczy, utrzymanie porządku na magazynie i odpowiedniego ustawienia towaru.

Układanie towaru na paletach, foliowanie, segregacja.

WYMAGANIA:

-Brak przeciwskazań do pracy w przemyśle spożywczym (orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne)

- możliwe przyuczenie do egzaminu na .uprawnienia na wózki widłowe UDT w przypadku braku uprawnień

OFERUJEMY:

-ciepły posiłek w trakcie pracy (obiad)

-świadczenia socjalne: dofinansowanie do wczasów zosrganizowanych, do obozów dzieci i młodzieży, paczki dla dzieci

Wynagrodzenie na rękę od 3800zł.

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 909405634