2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Starachowice
Dodane 26 kwietnia 2024

operator wózka widłowego UDT Starachowice

Wynagrodzenie

4 570 - 5 125 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Pakar Service jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora branży usług porządkowych dla biznesu. Jakość jest dla nas najważniejsza!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO UDT;

Miejsce pracy: Starachowice, ul. 1-go Maja;

Obowiązki: wywóz wózkiem widłowym odpadów produkcyjnych z hali magazynowej do kontenerów na placu i załadunek na pojazdy wywożące do utylizacji;

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (warunek konieczny),

  • uprawnienia UDT (warunek konieczny),

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie oraz nadany numer PESEL,

  • ukończone 18 lat,

  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole i kultura osobista,

  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności lub ze statusem studenta zaocznego;

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w wymiarze 165-185h według grafiku poniedziałek - piątek w godzinach 6:00-14:00/14:00-22:00 (grafik do uzgodnienia z kierownikiem),

  • Na okres próbny, który trwa 2 miesiące, obowiązuje umowa zlecenia z opłaconymi składkami (ZUS) oraz stawką 27,70 zł brutto za godzinę. Po zakończeniu okresu próbnego przewidziana jest umowa o pracę,

  • premie uznaniową w wysokości 400zł brutto/miesięcznie,

  • odzież roboczą i środki ochrony osobistej,

  • pewne zatrudnienie,

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze do 15-tego każdego miesiąca,

  • profesjonalne narzędzia pracy,

  • codzienne wsparcie brygadzisty lub kierownika na obiekcie,

  • miłą i życzliwą atmosferę w miejscu pracy;

Etapy procesu rekrutacji:

  • rozmowa telefoniczna z rekruterem (10 minut),

  • spotkanie osobiste z kierownikiem lub brygadzistą i poznanie obiektu oraz zespołu (30-45 minut),

  • decyzja i informacja zwrotna dla kandydata zaraz po spotkaniu;

Zainteresowanych proszę o przesłanie aktualnego CV z poniższą klauzulą RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych publicznych). Dz. Urz., UE L Nr 119, s. 1 w celach realizacji zadań związanych z zatrudnieniem. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w/w celach jest Pakar Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa."

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 845298216