2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lubartów
Dodane 03 maja 2024

Operator Wózka Widłowego Stena Recycling Lubartów

Lokalizacja

Lubartów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia oraz kontrola zużycia paliwa

  • załadunek i rozładunek surowców, klasyfikacja materiałów, układanie palet

  • współpraca w dobrej atmosferze z innymi pracownikami w celu realizacji planów produkcyjnych

  • dbanie o sprzęt, zgłaszanie wszelkich awarii i uszkodzeń

  • prace porządkowe na terenie zakładu oraz inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • dbałość o bezpieczeństwo swoje i innych w każdej sytuacji

  • gotowość do pracy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 06:00-18:00,18:00-06:00 w systemie równoważnym

  • ważne uprawnienia na wózki widłowe - warunek konieczny

To oferujemy

  • umowa o pracę, terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz nagrody

  • szkolenia i kursy finansowane przez pracodawcę

  • profesjonalna, atestowana odzież ochronna

  • karta sportowa, ubezpieczenie medyczne oraz na życie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubartów,

Lubelskie

Lubelskie, Lubartów
ID: 914676865