2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Rekrutacja
Dodane 31 maja 2024

Operator wózka widłowego " PERŁA-Browary Lubelskie S.A."

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózka widłowego

  • Sprawne i szybkie przyjmowanie towarów z działu produkcji

  • Obsługa klientów polegająca na bezomyłkowym i szybkim wydawaniu towarów z magazynu

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z użytkowaniem sprzętu magazynowego

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT

  • Praktyka w obsłudze wózka widłowego

  • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • Dokładność, punktualność, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej, stabilnej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio w firmie)

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918875165