2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Pabianice
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Wózka Widłowego - Pabianice

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

O nas

Od 20 lat nasi eksperci wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów branży RTV i AGD, obecnie w ponad 200 sklepach w Polsce. Dlaczego my? Mocno stawiamy na awanse wewnętrzne, dzięki czemu nasi Pracownicy mają realną możliwość rozwoju. Budujemy zespoły na lata i pracujemy wśród profesjonalistów - dołącz do nas już dziś!

Obecnie do naszego magazynu w Pabianicach przy ulicy Logistycznej 7 poszukujemy osób na stanowisko Operatora Wózka Widłowego.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego typu reach truck lub/i chwytakowego

  • załadunek i rozładunek towaru AGD, RTV

  • utrzymywanie porządku w magazynie

  • przygotowanie towaru do wysyłki wg zamówień klientów oraz zapotrzebowania sklepów stacjonarnych

Nasze wymagania:

  • posiadanie ważnych uprawnień UDT

  • gotowość do pracy 2-zmianowej (w przyszłości także 3 zmiana nocna)

  • doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym

  • wykształcenie min. zawodowe

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

To oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 5 000 PLN brutto

  • premię zadaniową za zrealizowane operacje

  • dojazd pracowniczy z Łodzi i Zduńskiej Woli (busem lub autem służbowym)

  • możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery

  • pakiet benefitów: Ubezpieczenie Grupowe, Lux Med

  • parking dla pracowników pod CL

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego przycisku "APLIKUJ".

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Pamiętaj, to Ty decydujesz jakie dane nam udostępniasz ponad zestaw wymaganych danych przez prawo pracy. Dlatego, jeżeli dobrowolnie umieścisz i prześlesz nam dodatkowe informacje osobowe w swoim CV i materiałach towarzyszących (np. swoje zdjęcie, zainteresowania itp.) będzie to oznaczało wyrażenie przez Ciebie zgody dla NEONET S.A. z siedzibą we Wrocławiu na ich przetwarzanie zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO, wyrażoną poprzez Twoje wyraźne działanie. W każdej chwili masz prawo ją wycofać, przy czym cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę wycofasz kontaktując się z nami pod adresem: rekrutacja[małpa]neonet.pl.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 912614244