2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Oława
Gegenbauer Polska
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego - Oława (K/M) GPL

Wynagrodzenie

4 242,20 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Gegenbauer Polska Sp. o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Oława

Zadania:

  • obsługa wózków ciągnikowych (elektrycznych) wraz z koszami do transportu odpadów pod warunkiem posiadanych uprawnień: prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na obsługę wózków widłowych UDT,

  • obsługa wózka widłowego pod warunkiem posiadanych uprawnień UDT,

  • transport odpadów technologicznych oraz komunalnych,

  • dbałość o powierzony sprzęt.

Wymagania kwalifikacyjne

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 6-14, 14-22 ,22-6

  • niekaralność,

  • systematyczność i dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, posiadanych kwalifikacji , zaangażowania i efektów pracy,

  • pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość

  • skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,

  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Dlaczego przetwarzane są Pani/Pana dane osobowe?

Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji na wolne stanowisko pracy. Kodeks pracy pozwala na uzyskanie od Pani/Pana danych osobowych obejmujących imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Przetwarzanie danych osobowych jest wtedy zgodne z art. 6 ust. 1 lit c RODO. Jeśli, np. w CV, udostępni Pani/Pan dodatkowe dane osobowe, będą one przetwarzane na podstawie zgody w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.  Może także Pani/Pan wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach oraz na ich profilowanie, tj. zautomatyzowany proces prowadzący do wnioskowania o posiadaniu przez Panią/Pana określonych cech jako Potencjalna Kandydatka/Potencjalny Kandydat w przyszłych rekrutacjach. W takich przypadkach przetwarzanie danych osobowych również odbywa się w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Brak tych danych osobowych nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje negatywnych konsekwencji. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami. Pozwala na to art. 6 ust. 1 lit. f RODO.

Kto przetwarza Pani/Pana dane osobowe?

Dane osobowe przetwarzane są przez Apleona Polska Sp. z o. o., Apleona FMS Sp. z o. o. i Gegenbauer Polska Sp. z o. o., które zawarły porozumienie o współadministrowaniu danymi osobowymi w procesie rekrutacji.

Na mocy porozumienia Apleona Polska Sp. z o. o., Apleona FMS Sp. z o. o. i Gegenbauer Polska Sp. z o. o. zobowiązane są do wypełniania obowiązków wnikających z RODO oraz informowania Pani/Pana w imieniu pozostałych współadministratorów o celach przetwarzania danych osobowych.

Jakie ma Pani/Pan prawa w związku z przetwarzaniem danych osobowych?

Zgodnie z przepisami ma Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) danych osobowych, usunięcia danych osobowych (w uzasadnionych przepisami prawa przypadkach), przeniesienia danych osobowych (w uzasadnionych przepisami prawa przypadkach i o ile będzie to technicznie możliwe), ograniczenia przetwarzania danych osobowych (w uzasadnionych przepisami prawa przypadkach) oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu mogą zostać udostępnione Pani/Pana dane osobowe?

Dane osobowe mogą zostać udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa. Dane są także udostępniane lub powierzane podmiotom współpracującym z Apleona Polska Sp. z o. o., Apleona FMS Sp. z o. o. i Gegenbauer Polska Sp. z o. o.

Jak długo będą przechowywane Pani/Pana dane osobowe?

Dane osobowe będą przechowywane jedynie w okresie niezbędnym do spełnienia celu, dla którego zostały zebrane lub do czasu wycofania Pani/Pana zgody. Dane osobowe mogą być także przechowywane w celu ochrony przed ewentualnymi roszczeniami przez okres do 3 lat od roku, w którym roszczenie stało się wymagalne.

W jaki sposób może Pani/Pan uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych?

Kontaktując się z którymś ze współadministratorów lub z inspektorem ochrony danych listownie, pod adresami: Apleona Polska Sp. z o. o., ul. Krakowiaków 36, 02-255 Warszawa, Apleona FMS Sp. z o. o., ul. Leona Henryka Sternbacha 1, 30-394 Kraków i Gegenbauer Polska Sp. z o. o., al. Jana Pawła II 190, 31-982 Kraków lub pocztą elektroniczną, na adres: biuroMALPAindas. pl

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 912364637