2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Dodane 23 maja 2024

Operator wózka widłowego (m/k) - Lublin

Wynagrodzenie

5 000 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: operator wózka widłowego.

Obowiązki:

  • przeładunek pełnych jednostek paletowych,

  • podstawowe zadania administracyjne, prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT,

  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,

  • aktualna książeczka sanepidowska,

  • gotowość do pracy w chłodni,

  • gotowość do pracy zmianowej:

    pon.-pt. 03:00 – 11:00, 14:00 - 22:00,

    sobota 06:00 – 14:00,

    niedziela 14:00 – 22:00,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio w firmie Klienta,

  • pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość wypracowania premii zależnej od Twojego zaangażowania i wyników firmy,

  • bezpłatny gorący posiłek,

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 920313390