2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Zgorzelec
Dodane 17 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego - Lipsk, Niemcy - od 14,50€/h

Wynagrodzenie

60 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Bez znajomości języka niemieckiego!

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek ciężarówek / wagonów / kontenerów

  • Stałe sprawdzanie towarów pod kątem ewentualnych błędów (uszkodzenie nośników ładunku, nieprawidłowe etykietowanie itp.)

  • Sprawdzanie dokumentów przychodzących i wychodzących towarów

  • Czynności związane z przepakowywaniem, przechowywaniem, odzyskiwaniem

  • Terminowe przetwarzanie zleceń transportowych

Wymagania:

  • Gotowość do robienia nadgodzin oraz pracy w soboty

  • Punktualność i niezawodność

  • Doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi

Mile widziane:

  • Niemieckie uprawnienia na wózki widłowe (w przypadku ich braku możliwość zrobienia ich przez naszą firmę przed rozpoczęciem pracy)

  • Prawo jazdy oraz własne auto

Zapewniamy:

  • Stawka 14,50€/h (wózki widłowe wysokiego składowania - 16,00€/h)

  • Praca w systemie 3-zmianowym

  • Możliwość zakwaterowania max. 30km od miejsca pracy w kwocie 290€/miesiąc (maksymalnie 2 osoby w pokoju)

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 910868183