2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Żelechów
Dodane 27 maja 2024

Operator wózka widłowego / ładowarki czołowej w branży drzewnej

Wynagrodzenie

4 300 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żelechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO), InneMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy rodzinną firmą działającą w branży drzewnej i budowlanej od 1997 roku w Żelechowie, 18 km od Świebodzina i 4 km od Łagowa.

Poszukujemy osoby na stanowisko operatora wózka widłowego / ładowarki czołowej.

Zadania operatora

  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych i dostawczych

  • przyjmowanie dostaw surowca na plac

  • ładowanie surowca na podajniki i odbieranie gotowego towaru

  • stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • utrzymywanie porządku na stanowisku i w magazynie

  • dbanie o powierzoną maszynę - wózek lub ładowarkę

  • załadunek i rozładunek suszarni drewna

  • przygotowywanie zamówień i załadunek towaru dla klienta detalicznego

Nasze oczekiwania

  • umiejętności i uprawnienia UDT

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole z pracownikami działu produkcji

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • dokładność wykonywania zadań

Mile widziane

  • znajomość branży drzewnej

  • niepalenie papierosów / stosowanie się do zakazu palenia w zakładzie drzewnym

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony

  • premię miesięczną w zależności od osiągniętych wyników

  • rabaty na asortyment zakładu drzewnego

  • możliwość zdobycia uprawnień i wyższych kompetencji

Zainteresowanych proszę o kontakt na podany w ogłoszeniu numer telefonu.

Zakład Produkcyjno-Handlowy Andrzej Dębski

Żelechów 35, 66-220

www.debscy.com

Lokalizacja

Żelechów,

Lubuskie

Lubuskie, Żelechów
ID: 921193262