2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztynek
Maspex
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Olsztynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • segregowanie i prasowanie odpadów poprodukcyjnych,
  • obsługa dostaw oraz prawidłowe wydawanie towarów,
  • składowanie i obieg towarów zgodnie z dokumentacją.
Nasze wymagania
  • posiadanie uprawnień na wózek widłowy (UDT)
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku lub chęć zdobycia doświadczenia.

    Mile widziane: prawo jazdy na ciągnik rolniczy.

To oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę​,
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich:
  • dobrowolne ubezpieczenie na życie,
  • smartlunch- ciepły posiłek już od 1zł,
  • paczki na święta,
  • karta MultiSport,
  • prywatna opieka LUXMED,
  • działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztynek,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Olsztynek
ID: 909464393