2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Stargard
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Wózka Widłowego

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TEDi to niemiecka sieć sklepów, która działa prężnie od 20 lat i w bardzo szybkim tempie rozwija się też w Polsce – jeszcze do końca roku w planie jest uruchomienie kilkuset sklepów!

Co do tego jest potrzebne? Magazyn! I to taki o wielkości 12 boisk piłki nożnej! To właśnie miejsce, do którego poszukujemy Ciebie! Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym magazynie

  • dowolna forma zatrudnienia - sam/a zdecyduj czy chcesz być zatrudniony/a na umowę zlecenie czy umowę o pracę

  • wynagrodzenie powiększone o nagrodę frekwencyjną (500 zł)

  • pracę od poniedziałku do piątku w 2 zmiany

  • możliwość pracy w nowo otwartym magazynie w Stargardzie!

  • bezpłatny parking dla pracowników lub dojazd komunikacją miejską

Twoje zadania:

  • obsługa wózka wózka widłowego w magazynie

  • praca z dokumentacją magazynową

Chcemy Cię poznać, jeśli:

  • posiadasz uprawnienia UDT i

  • masz doświadczenie w pracy na wózku widłowym (boczny)

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 2 zmianowym;

  • cechuje Cię dokładność i precyzja;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 909375578