2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Lorki
Dodane 20 maja 2024

Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lorki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy Pana na stanowisko obsługi wózków widłowych.

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

  • punktualność i motywacja do podjęcia długofalowego zatrudnienia.

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zakres obowiązków:

  • kierowanie wózkiem widłowym,

  • załadunek gotowego materiału na samochody ciężarowe

  • rozładunek materiału z samochodów ciężarowych

  • sortowanie oraz rozmieszczanie materiałów na terenie składowania,

  • załadunek i rozładunek suszarni komorowych materiałem do suszenia

  • pomocnicze prace przeładunkowe i transportowe, a także prace porządkowe.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

  • nadgodziny dla chętnych (np. sobota)

  • wzrastającą pensję wraz ze zdobywanymi kwalifikacjami

  • pewne i terminowe wypłacanie świadczeń wraz z dodatkiem za godziny nadliczbowe

  • odzież roboczą

  • zróżnicowany charakter pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres email: kadry(małpa)tartaklorki.com, w formularzu olx lub osobiście.

Lokalizacja

Lorki,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lorki
ID: 905858758