2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Zawiercie
  6. Prace magazynowe - Kromołów
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Zawiercie, Kromołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Zawiercie

Z.P.H.U. INEX sp. z o.o., dynamicznie rozwijająca się spółka z sektora FMCG, poszukuje osoby na stanowisko Operator Wózka Widłowego w magazynie w Zawierciu.

 Zakres obowiązków:

§  Rozładunki i załadunki towarów

§  Przyjęcie i rozłożenie towaru w magazynie

§  Kompletowanie zamówień dla klientów

§ Kontrola dostaw

Wymagania:

§  Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

§  Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane

§  Wielozadaniowość i umiejętność organizacji pracy własnej

§  Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowa zlecenie (wg preferencji)

·       Dobrą atmosferę pracy

·       Szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku

·       Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres e-mail Maciej.ogorek(at)inex.pl

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Kromołów
ID: 915398426