2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łyszkowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Łyszkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje zadania:

  • Obsługa logistyczna klientów kontrola ilościowa oraz jakościowa przyjmowanych i wydawanych z magazynu towarów, rozładunki oraz załadunki samochodów klientów, kompletacja towarów.
  • Współpraca z innymi działami firmy stosowanie obowiązującej procedury obiegu dokumentów.
  • Dbałość o zgodność stanów magazynowych oraz bezpieczne przechowywanie towarów.
  • Poszukiwanie metod usprawniających pracę w magazynie optymalizacja.
  • Utrzymanie w czystości i sprawności używanego sprzętu.
  • Prowadzenie wózków widłowych podnośnikowych jezdniowych przy wykonywaniu pracy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Uprawnienia UDT na wózki jezdniowe
  • Umiejętność organizacji pracy i współpracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze wózków czołowych, wózków wysokiego składowania
  • Gotowości do pracy zmianowej

Otrzymasz od nas:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przejrzysty system premiowy
  • Parking dla pracowników
  • Pracę w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Niezbędne narzędzia pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łyszkowice,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łyszkowice
ID: 910546191