2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Lućmierz-Las
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Lućmierz-Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma FM Logistic poszukuje osób do pracy, na stanowisku: Operator Wózka Widłowego, do magazynu w miejscowości Lućmierz-Las.

Jakie zadania przed Tobą?

  • rozładunki i załadunki towarów przy użyciu wózków widłowych;

  • odbieranie i klasyfikowanie pustych palet;

  • nadzór nad dokumentacją przewozową;

Co pomoże Ci w realizacji zadań?

  • rzetelność;

  • odpowiedzialność;

  • doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem;

  • dyspozycyjność- praca w systemie zmianowym;

  • mile widziane uprawnienia na wózki wysokiego składowania UDT;

Co oferujemy?

  • umowę o pracę;

  • świetną atmosferę w pracy;

  • możliwość samorozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • program kafeteryjny;

  • opieka medyczna;

  • ubezpieczenie na życie;

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: www.fmlogistic.pl/Kariera/Sprawdz-jak-chronimy-Twoje-dane

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lućmierz-Las,

Łódzkie

Łódzkie, Lućmierz-Las
ID: 837668296