2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Starachowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma P.P.H.U. Goset Duo sp. z o.o. zajmuję się produkcją części metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Zadania:

- Operator wózka widłowego,

- załadunek i rozładunek towaru,

- przygotowywanie wysyłek,

- pakowanie części do klientów,

- utrzymanie ładu i porządku na magazynie,

- drobne prace remontowe

Wymagania:

- Uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych,

- doświadczenie zawodowe,

- umiejętność pracy w zespole,

- samodzielność i odpowiedzialność w wykonywanej pracy,

- dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- dobre warunki i nowoczesne narzędzia pracy.

Nie dyskwalifikujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Siedziba firmy:

P.P.H.U. Goset Duo sp. z o.o.

ul. Transportowa 4(teren strefy ekonomicznej)

27-200 Starachowice

KAŻDE CV MUSI POSIADAĆ WZMIANKĘ:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 828275613