2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Jaworzno
Dodane 30 maja 2024

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma VG-Orth Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie poszukuje kandydata na stanowisko: Operator Wózka Widłowego:

Zakres obowiązków:

·         załadunek i rozładunek towarów handlowych na samochody dostawcze

·         przygotowywanie materiałów do załadunku,

·         przestrzeganie obowiązujących instrukcji podczas załadunku towarów handlowych,

·         dbanie o porządek i czystość magazynu towarów handlowych, placu zewnętrznego oraz hali pakowania

·         dbanie o stan techniczny  czystość wózków widłowych

Wymagania:

·         Wykształcenie zawodowe lub techniczne

·         Staż pracy min. 2 lata

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy min. 6 miesięcy

·         Uprawniania UDT na wózek widłowy

·         Bardzo dobra organizacja pracy

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Dokładność i sumienność

·         Zmianowy system pracy

Oferujemy:

·         Umowa o pracę

·         stabilne warunki zatrudnienia

·         Praca w młodym i zgranym zespole

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         szkolenia wstępne

·         wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 918661628