2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Psie Pole
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator wózka jezdniowego z UDT – praca na magazynie od zaraz!

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Oferta:

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Podejmij pracę i ciesz się atrakcyjnym wynagrodzeniem.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.
  • Nasza firma znajduje się w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu, na ulicy Żmigrodzkiej, co ułatwia dojazd komunikacją miejską. Możesz skorzystać zarówno z tramwajów (linie 1, 7, 70, 74) jak i autobusów (linie 104, 106, 111, 121, 122, 128, 129, 130, 144, 148, 149, 247, 248, 249, 908, D, N), aby łatwo dotrzeć do firmy.
  • Dodatkowo, oferujemy pakiet Manpower Premium, który zawiera kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz szereg zniżek u naszych partnerów.
  • Zapewniamy pełne wsparcie konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia – nasze biuro znajduje się w budynku firmy BSH.
Zadania:
  • Obsługa wózka jezdniowego i skanera
  • Wykonywanie prac magazynowych
Wymagania:
  • Aktualne uprawnienia na wózki jezdniowe wydane przez UDT (kategoria II WJO)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP 1 kV

Jeśli jesteś gotowy/a do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym i spełniasz nasze wymagania, czekamy na Twój kontakt. Prześlij nam swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy i umówimy się na spotkanie! Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole Nr Ref: 7533 Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 911266541