2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łowicz
Maspex
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator transportu wewnętrznego w obszarze chłodni

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • obsługa dostaw, prawidłowe wydawanie towarów w obszarze chłodni,
  • składowanie i obieg towarów zgodnie z wymaganą dokumentacją,
  • utrzymanie czystości i porządku w magazynie,
  • rejestrowanie dostaw i wysyłek w systemie,
  • sprawdzanie stanów magazynowych.
Nasze wymagania
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • gotowość do pracy w niskiej temperaturze,
  • zaangażowanie i sumienność,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT.
To oferujemy
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie posiłków, możliwość dojazdu transportem zakładowym, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny, paczki świąteczne, wyprawki dla pierwszoklasistów i wiele innych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łowicz
ID: 910509205