2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Komorniki
Dodane 13 maja 2024

Operator Oczyszczalni Ścieków i Konserwator Sieci Kanalizacyjnej

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS STANOWISKA:

· nadzór i obsługa urządzeń oczyszczalni ścieków,

· nadzór i obsługa pracy sieci kanalizacyjnej na terenie gminy Komorniki, w tym urządzeń na przepompowniach ścieków,

· przeglądy i konserwacja obsługiwanych urządzeń,

· usuwanie awarii na oczyszczalni, sieci kanalizacyjnej i przepompowniach należących do Gminy Komorniki,

· utrzymanie zieleni na terenie oczyszczalni i pompowni,

· praca w systemie ciągłym, dwuzmianowych (godz. 7-19, 19-7).

WYMAGANIA:

· wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

· prawo jazdy kat. B,

· zaangażowanie i chęć zdobywania nowych umiejętności, dokładność, umiejętność planowania pracy.

MILE WIDZIANE:

· doświadczenie w branży wod-kan,

· prawo jazdy kat. C,

· uprawnienia elektryczne na eksploatacje o napięciu do 1kV.

OFERUJEMY:

· pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat),

· dopłatę do wypoczynku,

· ubezpieczenie medyczne,

· atrakcyjny system wynagradzania premiowego.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres poczty elektronicznej biura lub bezpośrednio do siedziby biura PUK Komorniki Sp. z o. o., ul. Zakładowa 1, 62-052 Komorniki.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 917933931