2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Zgorzelec
Dodane 28 maja 2024

Operator maszyn (k/m/d) produkcja wędlin Niemcy od 12,41€/h

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcySpecjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma I.K. Hofmann Sp. z o.o. założona w 1985 roku przez Ingrid Hofmann należy do pięciu największych agencji pośrednictwa pracy w Niemczech. W 90-ciu oddziałach firma zatrudnia ponad 10.000 pracowników.

Firma posiada siedziby i spółki w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Słowacji, Czechach, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech. Grupa zatrudnia łącznie około 16.000 osób.

Szukamy Ciebie! - Od zaraz! Dla naszego renomowanego klienta, producenta wędlin i wyrobów mięsnych z siedzibą w Knetzgau poszukujemy pracowników (preferowani mężczyźni) do obsługi maszyn do produkcji wędlin i wyrobów mięsnych w pełnym wymiarze godzin od poniedzialku do piatku 23.00-8.00 i 8.00-17.00 .

Miejsce pracy: 95478 Kemnath / Bawaria

Obowiązki:

  • Obsługa nowoczesnych maszyn (Kutter) do obróbki mięsa

  • Dostarczanie z chłodni skrzyń z mięsem na produkcję

  • Krojenie, siekanie, rozdrabnianie, przyprawianie, mieszanie, ważenie mięsa według wytycznych

  • Inne czynności pomocnicze jak ważenie, pakowanie, czyszczenie skrzyń itp.

  • Wizualna kontrola jakości pakowanego towaru

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle mięsnym

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

  • Dobre zdolności manualne

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (niedziela-piątek)

  • Gotowośc do przepracowania 16 sobót w roku - warunek konieczny

  • Gotowość do pracy w temperaturze 5-7°C

  • Prawo jazdy mile widziane ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z klientem, nie z agencją pracy

  • 25% dodatku za pracę w godzinach nocnych

  • 28 dni urlopu wypoczynkowego

  • W przypadku braku samochodu oferujemy odpłatny transport firmowy (20€/tydzień)

  • Zakwaterowanie w mieszkaniach zakładowych, ok. 1300 metrów od zakladu pracy, koszt zakwaterowania 350€/miesiąc/pokój jednoosobowy, 300€/miesiąc/pokój dwuosobowy, ponosi pracownik

  • Bezpłatne środki ochrony osobistej w tym odzież termiczną

Nie zwlekaj - aplikuj już teraz. CV proszę przesyłać na adres: piotr.wenecki(at)hofmann.info.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod telefonem: +49 151******543. Mówimy również po polsku.

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 872480609