2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Fabryczna
Dodane 03 maja 2024

Operator Ładowarki

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Chemeko-System Sp. z o.o., firma działająca w branży gospodarki odpadami, poszukuje kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku:

Operator ładowarki:

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek odpadów dostarczanych na bazę magazynowo - transportową we Wrocławiu,

  • kontrola jakościowo – ilościowa przyjmowanych odpadów,

  • klasyfikacja jakościowa odpadów,

  • wykonywanie bieżącej obsługi codziennej, konserwacja, czyszczenie, tankowanie maszyny,

  • dbałość o dobry stan techniczny sprzętu.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi ładowarki kołowej – uprawnienia dla ładowarek jednonaczyniowych kl. I - wszystkie

  • dyspozycyjność - praca w systemie dwuzmianowym,

  • prawo jazdy kat. C

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

Od kandydatów oczekujemy przesłania dokumentów aplikacyjnych (tylko CV) poprzez formularz OLX lub o ich bezpośrednie wysłanie na adres siedziby spółki: Chemeko - System Sp. z o.o., ul. Jerzmanowska 6a, 54 - 519 Wrocław

z tytułem: aplikacja na stanowisko OPERATOR

Termin nadsyłania dokumentów: 30.04.2024 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Chemeko-System sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Chemeko-System sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów z siedzibą we Wrocławiu (54-519), ul. Jerzmanowska 6a, - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.” Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chemeko-System sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacji, na ich potrzeby zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku) oraz oświadczam, iż zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 657093718