2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Koninko
No Limit Spółka
Dodane 10 czerwca 2024

Operator/ka Wózka Widłowego-magazynier/ka darmowy dojazd z CH Posnania

Lokalizacja

Koninko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Magazynier/ka - operator/ka wózka widłowego

Lokalizacja: Koninko, ul. Składowa 1

Wymagania:

• Gotowość do długoterminowej współpracy,

• Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

• Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym 5-13 i 14-22 od poniedziałku do piątku,

• Prawo jazdy kat. B lub aktualne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

wydane przez UDT.

Zakres obowiązków:

• Kompletowanie zamówień za pomocą skanera i wózka widłowego,

• Właściwe rozmieszczenie przyjmowanych towarów w magazynie,

• Przyjmowanie i wydawanie towaru,

• Sortowanie i pakowanie towaru.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub umowa zlecenie-jesteśmy elastyczni),

• Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia,

Darmowy dojazd do pracy busem pracowniczym spod CH POSNANIA według grafiku (nasza hala mieści się w Koninku),

• Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

• Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),

• Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,

• Kompleksowe szkolenia dla osób bez doświadczenia,

• Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.

Dołącz do Nas już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koninko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koninko
ID: 919581929