2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Rogów Sobócki
Dodane 27 kwietnia 2024

Operator elewatora zbożowego/ mechanik / magazynier

Wynagrodzenie

4 800 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rogów Sobócki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZATRUDNIĘ PRACOWNIKA NA STANOWISKU:

OPERATOR URZĄDZEŃ ELEWATORA ZBOŻOWEGO W ROGOWIE SOBÓCKIM

WYMAGANIA:

  • Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Gotowość do ciężkiej pracy w nadgodzinach

  • Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Mile widziana znajomość urządzeń związanych z procesem transportu i przechowywania ziarna

  • Mile widziana wiedza z zakresu zbóż i rzepaku

  • Doświadczenie z zakresu mechanik, spawacz, elektryk będzie dodatkowym atutem

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa kosza przyjęciowego, kierowanie załadunkiem i wyładunkiem zbóż z elewatora

  • Obsługa maszyn do transportu i przechowywania zbóż

  • Dbanie o właściwe przechowanie ziarna

  • Wymiana zużytego osprzętu, uczestnictwo w przeglądach i naprawach urządzeń elewatora

  • Dbanie o czystość i porządek na terenie elewatora

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży zbożowej

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności

Osoby zainteresowane proszę o złożenie CV w jeden ze sposobów:

  • osobiście- Elewator Zbożowy Rogów Sobócki; ul. Wrocławska 58,

  • email

W razie pytań proszę o kontakt [60*******11].

Lokalizacja

Rogów Sobócki,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Rogów Sobócki
ID: 911440158