2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Bogucice
Dominika
Dodane 10 czerwca 2024

Operator CNC Frezer Tokarz / Operator maszyn / Praca w Lipsku

Wynagrodzenie

13 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Witam aktualnie poszukujemy operatorów CNC frezerów, tokarzy. Operatorów maszyn i operatorów prasy krawędziowej.

Oferujemy wysokie zarobki w euro i Niemiecką umowę o pracę.

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h !

Wymagane dobre podstawy Niemieckiego i auto na dojazdy.

Miejscowość: Lipsk , Drezno , Ulm, Norymberga, Mannheim itp.

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie 2700€-3300€ NETTO miesięcznie ( 1kl. Podatkowa )

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)

  • W większości ofert BRAK zeitkonta

  • możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo +25% do wypłaty

  • dodatki za pracę zmianową

  • dodatki urlopowe oraz świąteczne

  • niemiecka umowa o pracę

  • niemieckie ubezpieczenie

  • atrakcyjny system premiowy

  • możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek

  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Twoje obowiązki:

  • Obsługa maszyn CNC - Frezarek , Tokarek ,

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • zmiana narzędzi

  • korekty,

  • produkcja

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • auto do dojazdów

  • mile widziane umiejętności programowania CNC

CV prosimy przesłać w formularzu na OLX.

Posiadamy również oferty pracy w Szwajcarii , Holandii i Danii

Posiadamy dużo więcej ofert dla fachowców: Spawacz, Ślusarz, Hydraulik, Elektryk, Lakiernik, Operator maszyn.

Oferty znajdą Państwo na naszej stronie : www. sternjob.com

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 919579715