2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Gorzów Wielkopolski
Omnipack sp. z o.o.
Dodane 01 maja 2024

Omnipack - Magazynier/ka - Umowa Zlecenie

Wynagrodzenie

29,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Poszukujemy Magazyniera/Magazynierki, do naszego magazynu w Nadarzynie (ul. Szczecińska 49, 66-400 Gorzów Wielkopolski).

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na podstawie umowy zlecenia

  • Wynagrodzenie 29,50zł/h brutto + premia

  • Lekka praca magazynowa - pakujemy głównie ubrania, zabawki i suplementy diety

  • Pełne wdrożenie w obowiązki pod okiem doświadczonego Trenera - nie wymagamy doświadczenia

  • Benefity:

    • Premia za produktywność

    • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny w Enel-Med

    • Spotkania integracyjne oraz comiesięczne spotkania z pizzą

    • Karta Multisport

    • Bezpłatny parking dla samochodów i rowerów na terenie obiektu

    • Możliwość zdobycia uprawnień UDT

    • Odzież robocza

    • Program Poleceń Pracowniczych

    • Darmowa kawa, herbata, napoje

    • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka

Obowiązki:

  • Rozładunek i przyjęcie towarów naszych Klientów do magazynu

  • Kompletacja i pakowanie zamówień sklepów internetowych

  • Obsługa zwrotów zamówień

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Gotowości dojazdu we własnym zakresie do magazynu

  • Odpowiedzialności i sumienności przy pracy

Po co czekać?

Zobacz już dziś jak pracujemy na magazynie: drive.google.com/file/d/1fOQSzTFipnESdVVSsYIDL1ff1GNR-QoT/view  i dołącz do nas!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 914152538