2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Kampinos
Dodane 25 kwietnia 2024

Ogłoszenie o pracę Stanowisko: Kierownik Zmianowy na Magazynie

Wynagrodzenie

9 784 - 11 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kampinos

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

Opis

Ogłoszenie o pracę

Stanowisko: Kierownik Zmianowy na Magazynie

Opis stanowiska: Firma KENIG poszukuje ambitnego i doświadczonego Kierownika Zmianowego na Magazynie, który będzie odpowiedzialny za skuteczne zarządzanie codziennymi operacjami magazynu. Kandydat będzie pełnił kluczową rolę w utrzymaniu płynności procesów magazynowych oraz zapewnieniu, że wszystkie działania są zgodne z przyjętymi standardami i procedurami.

Obowiązki:

  • Koordynacja i nadzór nad codziennymi operacjami magazynowymi, w tym przyjmowaniem, przechowywaniem i wysyłką towarów.

  • Zapewnienie, że wszystkie procesy magazynowe są wykonywane zgodnie z określonymi standardami jakościowymi i bezpieczeństwa.

  • Planowanie i nadzór nad przydziałem zasobów ludzkich oraz sprzętu w celu efektywnego wykorzystania dostępnych zasobów.

  • Monitorowanie stanu zapasów i zgłaszanie potrzebnych uzupełnień.

  • Rozwiązywanie problemów i sytuacji awaryjnych, które mogą wystąpić w trakcie pracy magazynu.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności operacyjnej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane minimum 2 lata.

  • Znajomość procedur magazynowych oraz umiejętność pracy z systemami informatycznymi związanych z zarządzaniem magazynem.

  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Zorganizowanie, umiejętność podejmowania szybkich decyzji oraz elastyczność w podejściu do zmian.

  • Zdolność pracy w trybie zmianowym oraz gotowość do pracy w weekendy i święta, jeśli to konieczne.

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

Oferujemy:

  • Perspektywę rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku.

  • Możliwość wszechstronnego doskonalenia umiejętności zawodowych.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne dodatki benefitowe.

  • Dogodne warunki pracy sprzyjające harmonii życia zawodowego i osobistego.

Lokalizacja

Kampinos,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kampinos
ID: 912744161