2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Nowogard
Dodane 17 maja 2024

Ogłoszenie o pracę na stanowisku Magazyniera

Lokalizacja

Nowogard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Nowogard /ul. Boh. Warszawy 26a

Firma: Jaś i Małgosia Małgorzata Jasińska

Opis stanowiska

  • Rozładunek I załadunek: Odpowiedzialność za prawidłowy rozładunek i załadunek towarów.

  • Pakowanie: Przygotowywanie towarów do sprzedaży.

  • Stany magazynowe: Ewidencja i kontrola stanów magazynowych.

  • Utrzymanie porządku: Organizacja przestrzeni magazynowej.

  • Współpraca: Komunikacja z innymi członkami zespołu, odbiorcami i dostawcami.

Wymagania

  • Organizacja i planowanie: Umiejętność efektywnego zarządzania przestrzenią magazynową oraz planowania i koordynacji działań.

  • Dokładność: Precyzyjne identyfikowanie, liczenie i sprawdzanie produktów.

  • Fizyczna sprawność.

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Doświadczenie w pracy na magazynie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjne godziny pracy

  • Pracę w przyjaznym zespole.

Lokalizacja

Nowogard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Nowogard
ID: 918937303