2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Płock
Damian
Dodane 29 kwietnia 2024

Oferta pracy - Sprzedawca - Magazynier

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma ALFA Uszczelnienia Techniczne poszukuje osoby na stanowisko

Magazynier – Sprzedawca

Miejsce pracy: Płock (woj. mazowieckie)

Opis stanowiska:

- przyjmowanie i wydawanie towarów handlowych zgodnie z dokumentami WZ, PZ,

- przygotowanie wysyłek,

- prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej,

- prawidłowe rozmieszczenie produktów w magazynie,

- obsługa klientów detalicznych i hurtowych.

Wymagania:

- wykształcenie średnie,

- znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office),

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego,

- komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

- gotowość do pracy w trybie zmianowym (7.00 – 15.00; 8.00 – 16.00; 9.00 – 17.00).

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym,

- pracę w miłej atmosferze w firmie o silnej pozycji rynkowej,

- możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia i rozwoju.

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb związanych z procesem rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (RODO)."

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 838047664